| edyyi a întrebat:

Am nevoie de anime asemanator cu shaman king

Răspuns Câştigător
| Likurici a răspuns:

Sall daca vrei intra pe pagina asta http://www.animekage.com/ sunt o gramada de anime-uri si ai de unde alege.

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Soul Eater

| birdie14 a răspuns:

Bună.Nu sunt multe anime-uri care să împărtăşească acelaşi gen cu Shaman King,dar cred că dacă vrei să vezi ceva asemănător ar trebui să încerci Katekyo Hitman Reborn, Bleach, poate chiar Fairy Tail, deşi personal nu cred că se aseamănă. Alte recomadări ar fi Accel World, Soul Eater.Baftă.

| FuwaFuwa a răspuns:

Pai eu cred ca Naruto,Naruto shippuden, one piece, Fairy Tail, Beelzebub, Bleach sunt asemanatoare cu Shaman King