| Echiinox a întrebat:

Am o intrebare va mai aparea High School sezonul 4? sau Owary No Seraph sezonul 2? Daca stiti imi putetii spune?

Răspuns Câştigător
| Vandal a răspuns:

Eu cred ca si Highschool va avea sezonul 4, deoarece a avut un final ciudat si inca nu s-a batut cu Vali.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, High School sezonul 4 e programat în toamnă. Iar cât dspre Owary No Searph nu s-a anunțat nimic, dar probabil o să fie și sezonul 2.

| Sakura13574 a răspuns:

Am inteles ca sezonul 2 din Owari no seraph va aparea in toamna

| 0KawaiiNeko a răspuns:

Owari no Seraph sezonul 2 începe în octombrie happy

| Echiinox explică:

Mulţumesc pentru răspunsuri.