| smile20000 a întrebat:

Am terminat prima parte din comic dar va rog nu fiti dura si scuze ca este scurt dar sunt incepatoare si nu sunt foarte bun la desen uitati linkul http://i.imgur.com/qtBVR.jpg

9 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Imi placelaughing dar te-ai inspirat din TPU din Grecia al lui @PrajituricaCuBomboneleColorate

| smile20000 explică:

Scz dar soramia a scris intrebarea asta in loc de mine da asta este comicul meu

| smile20000 explică:

Da m-am inspirat din comicurile ei

| HaruhiFujioka a răspuns:

Kon'nichiwa! (scuze daca am scris gresit...) Ador Japonia si comicul tau este super! Ma bagi si pe mine? Mersi mult! Bye-bye happy

| Somberヅ a răspuns:

Foarteee tare! Si ador ca mai facut personajul principalhappy

Răspuns utilizator avertizat
| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

E superhappymie imi placehappy

| andreea98esteacumBubbleS a răspuns:

Pentru inceput este bunicel

| Lorena_9198 a răspuns:

Si eu vreau in partea a doua sau a treia! te rog frumos...