| destroyedWoRlD a întrebat:

Am vazut undeva ca stangacii traiesc in medie mai putin cu 9 ani decat dreptacii, si eu sunt stangaci la picior si dreptaci la mana si nu prea stiu ce sa cred, e vreun stangaci speriat de chestia asta?

Răspuns Câştigător
| Laviiiiii a răspuns:

Buna.Traesti cat iti e dat sa traiesti, nu te lua dupa superstitii. Nimeni in afara de Dumnezeu nu stie cant poti muriwinking. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| B3happy a răspuns:

Nu stiu e foarte ciudat... Cum poti fi la ambele picioare si stangaci si dreptaci? Eu sunt. cu degetul mare de la picior mananc cartofi si cu cel mic beau lapte. magie!

| emima a răspuns:

Tu crezi in superstitii? fii tu insati si nu mai crede in prostii eu una nu cre
bafta!

| Laurentiuuu a răspuns:

Nu e adevaratoh go on

| b06dan1x7 a răspuns:

Amice si eu sunt la fel ca tine si imi traiesc viata... moartea te ia oricand deci distreaza-te cum stii mai bine si nu te mai gandi la aiureli.