| anonim_4396 a întrebat:

Anime-uri gen fairy tail? cu actiune multa si si drama daca e nevoie. (nu akame ga kill / tokyo ghoul / dragon ball / naruto / bleach / one piece / hunter x hunter)

Răspuns Câştigător
| HandaSei a răspuns:

Mhm... seriile Fate (Fate/Zero și Fate/stay night: Unlimited Blade Works) s-ar putea să-ți placă! ^.^

2 răspunsuri:
| euu33 a răspuns:

Nanatsu no taizai, groove adventure rave, soul eater, fullmetal alchemist

| Alfini a răspuns:

Death Note, Code Geass sunt ideale pentru tine si inca Gurren-Lagann, Attack on Titan Parasyte: The Maxim, Mirai Nikki