| DeeaCarmen a întrebat:

- Animeuri care v-au placut foarte mult?

9 răspunsuri:
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Ho Ho pai am asa, si sunt foarte foarte bune dupa parerea mea personala, iti ofer propriul meu top cu o foarte mare recomandare de a le urmari, bineinteles daca doresti desigur, si incep...
1.Hunter x Hunter(va ocupa mereu primul loc in topul meu, pentru ca este cel mai tare anime, iti recomand varianta din 2011, este mai bine desenat)
2.Death Note(suspans din plin, Light este preferatul meu)
3. Kamisama Kiss(efectiv il ador)
4.Vampire Knight(si pe acesta il ador, dupa cum vezi am si poza lor de profil)
5.Clannad after story(sa pregatesti servetele la acest sezon, acesta este sezonul 2, mi-a placut mai mult decat primul dar trebuie sa il urmaresti si pe primul ca sa intelegi despre ce este vorba)
6.Nanatsu no Taizai
7.Attack on Titan
8. Elfen Lied(foarte bun si acesta, iar opening-ul il am ringtone la telefon)
9. Yosuga no Sora(te avertizez acesta este ecchi peste 18 ani, nu este hentai dar contine incest)
10. Your Lie in April
11. Orange
12.Devil s Line(bun si acesta)
13.School Days
14.Sukitte ii na eu
15.Domestic na Kanojo
16.Itazura na Kiss(ma enerveaza putin personajul feminin ca nu are stima de sine, dar mi-a placut oricum)
17. Golden Time
18. Kuzu no Honkai(iubire neimpartasita)
19. Kaichou wa maid-sama
20.Kimi no na wa
21.Erased
22.Kuroshitsuji
23.Violet Evergarden
24.Snow White with the Red Hair
25.AnoHana
26.Ao Haru Ride
27.Kimetsu no Yaiba
28.Hotarubi no mori e
29.Death Parade(te va tine in suspans maxim si acesta)
30.Highschool DxD
Am vazut mult mai multe dar atat imi amintesc deocamdata, tot ce ti-am sugerat pana acum sunt foarte bune, sper sa iti placa.
Vizionare Placuta!

| VisovanAdi a răspuns:

Păi eu nu știu așa multe, dar cele pe care le știu sunt foarte faine:
My Hero Academia
The Seven Deadly Sins
Inazuma Eleven
Vinland Saga
Și bănuiesc că ai auzit de:
Naruto și Naruto shippuden.
Păi cam atât... Oo și un fel de Hentai scurt de 12 episoade "imouto sae ireba li".
Fundă dacă răspunsul meu Tea mulțumit.

| ceafostodata a răspuns:

Darling and the franxx. Un anime absolut genial! Are comedie cât și acțiune!

| armand69 a răspuns:

Immoral sistters

| Ilie19 a răspuns:

1.Saijaku muhai no bahamut
2.Rokudenashi majutsu koushi to akashic records
3. Sword art online
4.Isekai wa smartphone to tomo ni
5. Zero no Tsukaima
6. Yahari ore no seishun love
7. Enen no shouboutai
8.Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e
9.Dr stone
10.Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou
11. Fairy tail
12.Gleipnir
13.Boku no hero academia
14.Kenja no Mago
15. Tate no Yuusha no Nariagari
16.Assassins Pride
17.Bokutachi wa Benkyou ga decinai
18.Ore wo Suki nano wa Omae dake ca eu
19.God Eater

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Naruto Shippuden, Highscool of the Dead, Akame ga Kill, Bleach...

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Toate pe care le-am vazut mi-au placut (ca altfel nu ma uitam big grin ). Cu ce sa incep... Yakusoku no neverland, Jojo, Death parade. random prin minte.

| TOOL a răspuns:

Devilman : Crybaby
Evangelion
Yu Yu Hakusho
HunterxHunter
Fullmetal Alchemist : Brotherhood

| transcensionx a răspuns:

???? sferadragonului
???? gardianulluminariului
???? notaevaporării
???? războiulhranei
???? anihilareademonului