| Bot_Alin_1992 a întrebat:

Era un desen la care mă uitam când eram mic și tare mult îmi plăcea. Era vorba despre o căselușă în lumea animalelor (în acel desen erau 2 lumi a animalelor și a oamenilor) care avea o amuletă care îi spunea ce animal aveau nevoie copiii din lumea oamenilor care să-i ajute și acel animal trebuia să vină la o fântână magică unde cu ajutorul amuletei îl trimitea pe animal la acel copil. Ea avea și o soră dacă nu mă înșel care era pisică și își dorea amuleta surorii ei așa de tare încât chiar în timpul ritualului pe care o făcea la acea fântână că să trimită animalul copilului i-a a sărit peste amuleta surorii ei și a fost teleportată într-o altă zonă a lumii lor dacă nu mă înșel sau a fost alungată de câinii care o slujeau pe sora ei (pe cățea) care a fost teleportată în lumea oamenilor unde a fost salvată de un câine înainte s-o calce o mașină și era o adolescentă numită Flo care a fost teleportată în lumea animalelor de către amuletă care i-a schimbat și hainele, ea fiind uimită de acest lucru. Am uitat să spun că după ce s-a aruncat mâța peste amuletă s-a rupt în două jumătăți una fiind la ea, iar cealaltă era la Flo.
Ea trebuia să-i țină locul cățelușei până ce găsea cealaltă jumătate ca să o aducă înapoi pe cățelușă, iar mâța caută să pună laba și pe cealaltă jumătate. Apoi Flo se împrietenește cu un câine numit Oristolfo care îi schimbă numele în Magic după ce acesta îi cerea asta fetei.
Parcă era ceva cu Flo sau nu știu...
Oare cum se numea desenul?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Cuccioli cerca amici
https://www.youtube.com/watch?v=Byf-k8XwElA

Nu stiu daca exista in engleza, dar eu l-am gasit in italiana (e chiar produs in Italia).

1 răspuns:
| Colr3x a răspuns:

Caută All dogs go to heaven