| anonim_4396 a întrebat:

:))Asta seamana cu una de la mine din clasa: http://imgur.com/gallery/phd2k

10 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Iarasi ati pozat-o pe soacramea la baie

v-am spus ca nu e frumos
da voi noooo

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Imi savuram cerealele si acu trebuie sa merg pe WC! Raule...

| Rapture a răspuns:

Tocmai mancam mucenici...sad

| PupicelT a răspuns:

Ce rau esti. laughing

| TheFictionist a răspuns:

Nu prea cred că un om poate semăna cu o vacă.

| Kraxy a răspuns:

laughing lol tare

| DeDii a răspuns:

Super tarerolling on the floor am si eu specimene din astea in clasarolling on the floor

| ShotYouDown a răspuns:

Vai dildau...fi cuminte dildau...ce tu? adica eu's proasta? ma faci proasta? tu esti proasta, VACA NESPALATA ce esti

| CodRiNitu a răspuns:

Dj cam nesimtit estiwinking serios! big grin si ma.* cu cine seamana?laughing)

| ajutorONLINE a răspuns:

Si eu am o fata in clasa care seama cu asta laughing