| anonim_4396 a întrebat:

Banii cresc in copaci?

Răspuns Câştigător
| KorpiklaaniV a răspuns:

Dap.bani sunt facuti din hartie si hartia se face din copac...Deci?:*fundisha?big grin

16 răspunsuri:
| darielle a răspuns:

NU,din pacate.

| ClownFish a răspuns:

Pai raspunsul logic ar fi nu...
Dar sa ne gandim asa Euro si Dolarii sunt facuti din hartie, hartia este facuta din copaci deci dalaughing.
Funda?

| OneMoreChance a răspuns:

Hai ca e tare rau laughing))) Esti mai amuzant decat televizoru' laughing)) Normal ca nu, dar daca gandim logic, banii sunt facuti din hartie iar hartia din copaci laughing) thinking

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Doar in brazilaughingsi asculta melodia cu price taglaughing

| ZuzZzulina a răspuns:

Logic ca nu laughing Doar daca tara noastra s-ar numi Bogatia laughing)

| anonymus a răspuns:

Sigur.la fel cum drogurile cresc din iarba,la fel cum zaharul creste din sfecla, la fel, la fel cum pungile din plastic sunt din petrol.

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Nu.
...Nu inca*Ii curge o lacrima.*
Va urma.In 2012

| mAtaaIsAPiTziFrOmDaaClubb a răspuns:

Depindee si de vremelaughing

| Piku a răspuns:

Ar fi super!winking

| CanDy_2772 a răspuns:

Daca da as taia toti copacii :d laughing

| danyskete a răspuns:

Practic... Nu
Teoretic... Da
Spun asta deoarece, copacul = lemn, iar lemnul = combustibil, la randul lui, combustibilul = bani. Din aceste premise, putm trage o concluzie : copacul (lemnul) = bani

Sper ca ti-am fost de folos!

| morena a răspuns:

Sigur ca dalaughing! Numai ca, nu stim unde cresc, acei copaci!

| Gripa a răspuns:

Pai, planteaza si tu o moneda, asteapta cativa ani si o sa aflii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi de aia am pus`o la " Comis " deoarece e amuzanta intrebarea laughing
Raspuns : Bani - Hartie - Lemn - Copac -> Banii sunt facu`ti din copac happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi pare rau ca nu v-am dat la toti funda ( cei care a`ti raspuns cu " da " ), am dat la cel mai bun raspuns. asa imi trebui`au cam 3 funde happy

| titi a răspuns:

Da,doar in Second Life :-)))