| epurilă a întrebat:

Bună allz, deci ce naiba sunt cu rahaturile astea de întrebări aici? de exemplu : http://www.TPU.ro/......u-cel-mai/ sau http://www.TPU.ro/......ez-eu-nu/, aţi ruinat categoria grup haotic de copii, apropo, să stiţi că "comics" nu înseamna comedii, sau ceva de genul, cam toate întrebarile de aici n-au pic de umor, ma abţin şi de la alte comentarii inutile -,-.

Răspuns Câştigător
| Holyman a răspuns:

Epurilă te inteleg cum este pentru ca si eu am pus o intrebare asemanatoare numai ca mi-au dat un raspuns asemanator cam ca al lui Skyhigh si da toata pagina comics si trivia/amuzante se umpe de asemenea intrebar stupide! Este doar parerea mea!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SkyHigh a răspuns:

Întrebări aiurea rolling eyes Ce mai. lipsă de şcoală!

| SkyHigh a răspuns:

@epurilă Dar tu totuşi pentru ce ai întrebat chestia asta? Chiar deloc nu mă simt, nu am nici un motiv. Era doar un punct de vedere, vis-a-vis de întrebările pe care tu le-ai dat exemplu. Nu se înţelege nimic, iar chestia enervantă e că tu eşti critic. Este o vorbă : "Dacă tăceai, filozof rămâneai" happy Prima dată urmăreşte ce scrii tu, pe urmă critică pe alţii! aka "că comics"

| GeorgeGabriel a răspuns:

Lol rolling on the floor laughing nu inteleg nimic