| Cosma_Mihaela_1999 a întrebat:

Animeul fairy tail apartine si genului romance?+Merita vazut? Dau funda.

Răspuns Câştigător
| pitik36 a răspuns:

Abenteuer Action Comedy Drama Ecchi Fantasy Magic Romance Shounen Superpower acestea sunt genurile animeului eu l-am urmarit pe tot si este foarte frumos si emotionant desi animeul se axeaza pe dragostea dintre prieteni ei tinand unii la alti si aparadu-se dar din cate imi amintesc nu prea am vazut saruturi in acest anime. Totusi eu ti-l recomand din toata inima.

1 răspuns:
| ShadeAdda a răspuns:

Din cate am vazut, anime-ul Fairy Tail nu prea apartine genului Romance.
Este Action, Adventure, Comedy, Fantasy, Magic, Shounen. Am vazut cateva episoade, a parut destul de interesant insa nu m-a impresionat. Am vazut anime-uri mult mai bune si MAI SCURTE (sincer, aproape intra la concurenta cu Naruto si Bleach cand vine vorba de numarul episoadelor).
Asta e doar opinia mea.