| Salycumo a întrebat:

As dori niste anime-uri romantice ceva cu liceu personajele sa fie super frumoase. in afara de kaichouwa maid sama, shugo chara ca le-am privit. dau funda la cele mai multe si care respecta regulire pe care le-am pus.

Răspuns Câştigător
| NgrMdx a răspuns:

Ceva care imi place laughing
Paiii, te poti uita la:
Tonari no kaibutsu-kun(sigur il vei adora laughing )
Ookami shoujo to kuro ouji
Ouran High School Host Club
Special A(unul din preferatele mele, tot ceva in genul maid-sama)
Kimi ni Todoke(cam ciudatel dar e frumos)
Lovely Complex
Bokura Ga Ita(la asta vei plange putin, daca esti mai sensibil/a)
Clannad/Clannad after story(si la asta vei da apa la soricei)
Ao Haru Ride:perf
Say i love you(Sukitte ii na eu) love struck
Karin
Vampire knight
Itazura na kiss
DN Angel
Uta no Prince-sama
La corda d'oro
Kamigami no asobi
Fruits bascket
Inu x boku SS
Hana Yori Dango
Mai sunt si altele dar uita-te la acestea deocamdata. Sper ca te-am ajutat big grin