| RaluckSakura a întrebat:

Care sunt episoadele voastre preferate din Naruto, Naruto Shippuuden?

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Okami23 a răspuns:

Cele cu deidara si tobi(cand era idiot) laughing

| Minato1 a răspuns:

Toate sunt minunate dar parca, cateva m-au "Miscat" putin sa zic asa, acele episoade sunt cele cu nasterea lui Naruto, parca iti vine sa plangi cand afli prin ce a trecut Minato si Kushina pentru a-l proteja pe Naruto sad. Dar ale tale care sunt happy?

| July739 a răspuns:

Naruto Shippuuden ep 254, tin minte ca era foarte haios laughing.

| ViktorVictor a răspuns:

Toate!

| mirelutza21 a răspuns:

Genul asta de intrebare il adorlove struck, deci voi raspunde cu placere...happyDin Naruto imi plac urmatoarele:cele cand se formeaza echipa 7 a lui Kakashi, cele cu examenul chunin(toate partile examenului, in special partea a 2-a cu supravietuirea in padurelove struck pentru ca sunt multe semne SasuSaku love struck),cele cand se lupta Shikamaru cu Tayuya si ii salvat de Temari + lupta dintre Naruto si Sasuke(de la cascada),iar din NS imi plac:cele in care se lupta Sakura cu Sasori, cele cand se reintalnesc cu Sasuke, lupta lui Sasuke cu Itachi, marea confruntare dintre Naruto si Pain, Confesiunea Hinatei si a Sakurei, lupta lui Sasuke cu Danzo si cei 5 kage plus cel mai mult si cel mai mult ep.in care echipa 7 se intalneste pentru a doua oara, iar Sakura vrea sa ii se alature lui Sasuke cu scopul de a-l ucide, iar acesta isi da seama imediat si vrea si el s-o omoare de 2 ori laughing cam atat...whistlinglaughing

| DrNefarious450 a răspuns:

Alea cu Pain si astea cu Razboiul

| ElvySweet a răspuns:

Episodul in care trebuia sa dea examen.

| RaluckSakura explică:

Imi spuneti si mie la ce episoade ar trebui sa ma uit... cele mai amuzante si faine!

| GiveMeLuuv a răspuns:

Sincer. Imi plac toate big grin

| Andrada_Thorne_1996 a răspuns:

Toate laughing cu nezdravanul de naruto