| mali18geo a întrebat:

Buna,Cine imi poate da cele mai faine cantece de Imagine Dragons?
merci,

Răspuns Câştigător
| alexxp26 a răspuns:

Tiptoe,Radioactive It`s Time, Deamons, Hear Me, cam toate

2 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Radioactive si Monster.

| laramistigan27 a răspuns:

Toate melodiile lor sunt tari de tot,dar eu iti dau doar cateva,pe langa,,It's time'',,,Radioactive'',,,Demons'' si,,On top of the world'' care cred ca le stii mai sunt,,Tip toe'',,,Working man'',,,Underdog'',,,Nothing left to say'',,,Hear me'',,,Every night'',,, Warriors'',,, Battle Cry'',,, Monster'',,, Destination'', ''30 lives'' si lista continuaaaa