| kitten15 a întrebat:

Cine stie cum se numea desenul acela in care era parca o mama paienjen si avea mai multi copii si traiau parca intr-un copac; chiar nu imi mai aduc aminte. Si mai era unul cu ferma aceea cu monstrii; parca ferma mostrilor se numea; stiti cumva un site unde pot sa vad vreun episod? Va rog mult cine stie astept comm :*

Răspuns Câştigător
| OrangeWind a răspuns:

Buna.Desenul se numea Miss spider si prietenii din dumbrava insorita.Iar celalalt cred ca asa se numea, ferma monstrilor.