| Andreea496 a întrebat:

imi puteti recomanda si mie niste carti de citit ceva gen : jurnalele vampirilor, blestemul din swoon, jurnalul unui pusti...

Răspuns Câştigător
| LaurSwat a răspuns:

Daca ti-au placut aceleas trebuie sa citesti neaparat seria "fortele raului absolut". Contine 3 carti a cate 400 de pagini ce te vor tine in suspans pana la utlima pagina, mie mi-au placut enorm. Bafta

2 răspunsuri:
| Mothafuckaa a răspuns:

Micutele mincinoase de Sara Shepard e o carte foarte bune si plina de mister incit nu poti dormi noaptea gindindute la ea.

| LuppiSmthg a răspuns:

Insemnarile unei pustoaice.