| lary1399 a întrebat:

Katekyo Hitman Reborn merita vazut si de ce? Daca l-ati vazut, v-a placut?

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey. Da, mi-a placut. Anime-ul are o poveste destul de buna, eu nu am gasti alt anime cu mafie, la fel de bun.
Da, merita urmarit. Dupa ce termini de urmarit anime-ul, te sfatuiesc sa urmaresti povestea in continuare in maga. Meritawinking

2 răspunsuri:
| Kariin a răspuns:

Nu l-am vazut. Dar am de gand sa-l vad. Am auzit ca este grozav!

| I04n4 a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult! Este un anime grozav : are comedie, are actiune si imi plac si personajele, iar povestea nu stiu cum sa o descriu, poate originala sau doar... perfecta.