| lola_5690 a întrebat:

Pun si eu o intrebare stupidalaughing: cate bijuterii aveti, fetelor?
cate ceasuri aveti, baietilor?laughing

4 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Am destule duduie, că îmi iau mereu pungi de pufuleți cu surprize.

| HaruhiFujioka a răspuns:

Multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunawave
1.ai gresit categoria
2.destul de multe.in jur de 20... da nu pre porttongue.Mai mult sunt cu machiajulwinking

Sa ai o zi buna:*

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Pai eu am un inel da mi-a ramas mic si i l-am dat la soramea.
Mai am un lant de argint si inca unu care ii de pleu laughing
mai am si niste cercei care nu valoreaza nimic sau sunt de argint nu stiu thinking
si am un ceas ce plastic rolling on the floor
Papa pup