| TicTac_3711 a întrebat:

Buna >:! Spuneti-mi ce porecle stiti >: [haioaseelaughing]

10 răspunsuri:
| Becanee a răspuns:

Sica,bula,ninalaughing...

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Uite niste porecle de la mine din zona: Gheaba,Zeama,Izmenel,Scandura,Gubosica,Coco,Pufi,Satana Berlinu (asta era un mos nebun care se plimba pe strazi cu o conserva si de ea legata o sfoara si o tara peste tot dupa el si striga: "Eu sunt Satana Berlinu!"),Ciucas,Stafiile(sunt niste pocaite blonde din zona,asa le zicem noi),Pomana(asta e numele la o baba si ce coincidenta,e prezenta la toate pomenile),Jugurel,Poponas,Tzep,Boboinu( Babuin + Bobo(de la Bogdan)), Dus(h)ca, Cretinel.Pff.Sunt multe.
Bye!

| Ad3lyna16 a răspuns:

Shoky, DuDu, Chelu`, Cot In Fata, Ciumafai, Google [La careva foarte destept], Calin Salam, Bianca Minune. Nu-s amuzante da mie imi plac xD.

| Allyx3 a răspuns:

Mustareel big grin Gogoasa happy Grasuna laughing Capsuna happy Piersicuta laughing
Chelu laughing Parosu! laughing Funda? puppy dog eyes

| Crystynyk1 a răspuns:

Fanela,Plebeu,Salvica,(pentru fete)

| adyztu98 a răspuns:

plosnita pufoasa

| JaCkEyNiCKyy a răspuns:

Mangusta,Cacos,Andruschita,Ursoaica,Piciu.(La t/a cu tine)

| yrinuka21 a răspuns:

Paaaaaaii< Mie mi se zice Banana...: atatstraight face
sper ca ti-am fost de folos [big grin]

| ciucuras_8456 a răspuns:

Pasica,(pentru petre) sarma, ciucuras

| kitty_7520 a răspuns:

Hmm uite ce stiu eutongue : motroasca,kikitza,toflogica,manuta,kinder,kissy,yuky,punky,cocolino,mikidutza,gogosika,stropinel,iubitzica,baby,tampitzel,ciufy,tedy,zozolyna,gumitza,puffy,swetty,yupy,bubulina,bubu, ciaky, mitzi... sper sati placahee hee::*:*:* fundabatting eyelashes?>big grin