| adyandrei11 a întrebat:

Buna, stie cineva sa deghizeze o persoana in asa fel incat sa nu fie de recunoscut(din pers. tanara in om batran de ex.) multumesc

2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Mergi la teatru?, căci acolo au recuzita necesară pentru transformarea într-o altă persoană, dar și personalul calificat pentru așa ceva!

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, cunostintele si experienta in machiaje, nu pot fii transferabile.
Cauta turoriale pe Youtube, ori apeleaza la un machior profesionist.