| alyaly123 a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie de ajutor.Am de inventat o sceneta amuzanta pentru la scoala si nu imi vin idei.Imi puteti spune ceva fraze amuzante?

1 răspuns:
| ancutzadracutza a răspuns:

Pai poti sa faci o sceneta despre niste copii.unu tot fura tema de la altul. poti sa faci asta sa para amuzant. apoi sa vina diriga sau profa si sail prinda iar cei doi copi sa aiba un moment in care amandoi dau vina unul pe cealalat dar intr-un mod amuzand! nici eu nu prea am idei dar sper sa te ajute! imi dai fundita?