| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

am observat ca la desene animate, daca ma uit pe YouTube scrie pe ecran jos Inregistrat de M-79 SHUKER BOY cine e acest om?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

E cel care probabil a folosit o placa de captura ca sa le inregistreze cand erau la TVlaughing Pentru ca teoretic e ilegal sa fie pe YouTube dar nu verifica nimeni.

| Grox113 a răspuns:

M-79 SHUKR BOY e o legendă! Jur că fiecare desen care a fost difuzat la TV a fost înregistrat de el. Dacă nu ar fi fost el, probabil că multe episoade în română din desenele vechi ar fi de negăsit penet acum.