| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

care cunosc desenele animate cu Ed Edd & Eddy stiti ca ei 3 tanjesc dupa bomboanele alea mari pe nume sfarma falci, ziceti-mi :

1. Exista in viata reala acele bomboane?
2. Daca da, cum se numesc de fapt?

3 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Vai, cand eram copil mic si eu ma gândeam la asta laughing
Nu exista, din pacate laughing

| Apokales a răspuns:

Da, exista, se numesc JawBreaker.

https://www.youtube.com/watch?v=wcMYTrd0cOU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista,nu știu cum se numesc, dar se găsesc in America. Știu ca le aveau băieții de la xomarket dacă nu ma înșel (sper ca nu) și le puteai comanda online. Acum nu știu dacă mai e valabil site-ul dar știu și au deschis magazin in București și aduc dulciuri din America happy caută și vezi sau întreabă i pe Instagram, acolo știu ca sunt activi și răspund