| AcadeauaRozaliee a întrebat:

Era un episod in mo si foca in care era asa: ma ploua ma tuna ma gadila la p***...ce episod si ce sezon era?

Răspuns Câştigător
| CostyMe a răspuns:

Cred ca era,, Ca e ploaie, ca-i furtuna, nu ma fulgera la pruna, nu duc lupta neinfricat, m-o facut mama pirat''. Daca e replica asta e din sezonul 1 Episodul 17- Vocatie. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Cauta-l pe google, sigur il gasesti, dar sila este marebig grin Plus ca este varahappy.

| roxkiss a răspuns:

Ma uit si eeu la roboti ))))) e tare super ))) NIMENI NU DOARME )))...focalaaa)))
de creciun fii nebun fii handicapat ..sa orbeasca vecinii))) ..pe aceea n-am auzit-o ..acum ma uit daca gasesc iti zic )))