| Dianaa555 a întrebat:

Nu m-am mai uitat de mult la animeuri si mi-e dor sa vad unul bun precum e Nanatsu no Taizai, Tokyo Ghoul sau Re0. Ceva fantezie si mister, dar nu foarte lung si nici ceva Death note sau Zankyou no Terror

Răspuns Câştigător
| Chiyuki a răspuns:

Rokudenashi majutsu koushi to akashic records
Rokka no Yuusha
Owari no Seraph
The asterisk war(si asemanator lui Chivalry of a Failed Knight)
Overlord
Classroom of the elite(asta nu e fantasy dar e cu mister mai mult)
Mahouka Koukou no Rettousei

2 răspunsuri:
| Alexking1234 a răspuns:

Pe,,Manga Kids Zone'' cauta,, inazuma eleven" dupa aceea,, inazuma eleven go" inazuma eleven go chrono stone" si,, inazuma eleven go galaxi"

| Alexking1234 a răspuns:

Pe,,Manga Kids Zone'' cauta,, inazuma eleven" dupa aceea,, inazuma eleven go" inazuma eleven go chrono stone" si,, inazuma eleven go galaxi" sunt foarte bune