| xDeiiax a întrebat:

:)Stiti acele meme`uri de pe 9gag?:) gen:http://9gag.com/gag/1391227 ( fata aia cu possibru) :)) In ce program asi putea face si eu asta, si daca imi puteti da un tutorial? Multumesc anticipat:*!

Răspuns Câştigător
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

First,da,toata lumea stie de meme face-uri.Second,nu exista un program anume,care ti le face de-a gata,le desenezi tu cu mana ta. Poti sa le desenezi in paint,photoshop,GIMP si alte programe de desen, important e sa ai talent, daca ai talent la desen nu conteaza in ce program desenezi.

2 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Se fac in paint.din imaginatie nu dupa tutoriale.

Răspuns utilizator avertizat