| Maream a întrebat:

Stiti cumva care e faza cu capurile alea Poker Face, Me gusta, Forever alone etc?
Si apropo unde le gasesc si eu? dau funda.

Răspuns Câştigător
| MissAvocado a răspuns:

Pai daca vrei sa faci si tu comicuri cu memes poti intra aici : http://ragemaker.com aici gasesti majoritatea fetelor si le poti mari, micsora, roti etc, poti adauga si text si si sa desenezi pe langa :D e tare! Funda? :o3

14 răspunsuri:
| MissAvocado a răspuns:

Buna! Majoritatea acestor fete sunt de pe 9gag.com
le poti gasi pe acest site myfacewhen.com
fiecare fata are o semnificatie anume : poker face = cand nu sti ce sa mai spui pentru ca esti intr-o situatie stanjenitoare sau pentru ca ai de scuns ceva

me gusta = cand iti place ceva
forever alone = cand esti singur, sau te simti singur ca si cand esti la o petrecere si toti au cate o pereche pentru dans numai tu nu ai, atunci esti forever alone

poti intra pe 9gag... acolo sunt mult mai multe fete de genu cum ar mai fi : *** yea, no face, cereal guy, derpina, derp ...si multi multi altii
sper ca ai inteles, si daca mai ai alte nelamuriri poti sa-mi trimiti un mesaj si fi sigur ca-ti voi raspunde

P. S. Aceste fete se numes Memes big grin

| Polaris a răspuns (pentru MissAvocado):

Alt cretin care crede că meme-urile sunt de pe 9gag.

| MissAvocado a răspuns (pentru Polaris):

Pe 9gag se gasesc memes si nu am zis ca toate ci majoritatea...

| Polaris a răspuns (pentru MissAvocado):

Nici majoritatea. 9gag fură 90% din posturi de pe alte siteuri (reddit, funnyjunk, etc.). În plus, meme-urile au fost inventat pe 4chan, amigo.
http://boards.4chan.org/b/ Remember your /b/usiness.

| LaGrenouille a răspuns:

Facebook...DeMotival.[ro]

| smtfk a răspuns:

In primul rand se numesc MEME'uri. Le poti gasi oriunde pe net. Google imagini, FunnyJunks si altele, dar daca nu stii engleza degeaba.

| Tsunade99 a răspuns:

Alea-s meme.

| Tsunade99 a răspuns (pentru LaGrenouille):

laughing)))))

| MâţulMov a răspuns:

Cretinism straight face

| MissAvocado a răspuns (pentru Polaris):

Sincer, nu ma intereseaza alte site-uri cu memes deoarece sunt 9gag addicted... nu m-am interesat de unde provin, cine le-a inventat, eu le-am descoperit pe 9gag.

| Polaris a răspuns (pentru MissAvocado):

Înseamnă că ești ignorant, ceea ce e mai grav decât a fi cretin.

| MissAvocado a răspuns (pentru Polaris):

Poi atunci nu cred ca o sa te superi daca nu mai raspund comentariilor tale inutile

| Maream explică (pentru MissAvocado):

In ce program se fac acele animatii?
Am vazut pe un site cu fonturi pentru PS ca apareau si fetele acelea.

| ionut1134 a răspuns (pentru MissAvocado):

Sall cum pot pune text la pozele alea?