| jojoo10 a întrebat:

vreau si eu niste superrr >farse: kn sp cele mai multe dau fundoiiii`:X

Răspuns Câştigător
| meoww a răspuns:

devil
-sa machezi pe cineva in timp ce doarme
-sa storci sucul unde-i lamai in gura cuiva care doarme
-sa ti pe cineva pe nas cand doarme se va trezi imediat speriathee hee
-pune spuma de ras pe mana cuiva cand doarme si apoi fa-l sa se scarpine la nas
-fa cu creta scaunul profesorului la scoala va fi foarte amuzant cand se ridica la tablahee hee
-desfa partea de sus si dejos ale unei cuti cu mancare si pune cutia la loc, cand cineva o va lua continutul va pica pe jos big grin
-pune super glue pe o moneda de 50 de bani si lipestei indeva pe trotuar intr-un loc public
-okk pe asta o poti face la restaurant sau acasa deciia o solnita plina cu sare si putin piper, rupe o bucata mica dintr-un servetel cat sa poata cuprinde varful solnitei cu sare si pui bucata de servetel pe varful solnitei si apoi pui piper pe servetel si apoi pui capacul si rupi remasitele prea lungi de la servetel ramase, SI ZAP!laughing),. urmatoarea pers care foloseste sarea va primi piper in loc de sare laughing)
-asta ii o farsa cu oreo iei biscuiti oreo ii desfaci si cu un cutit scobesti crema din ei si pui pasta de dinti ALBA! sau crema de ras dar mai bine cu pasta de dinti laughing))
-uite o farsa foarte foarte simpla ia un balon un ac si o bata de cauciuc mergi la cineva care doarme si sparge balonu in momentul in care se sperie lovestel cu bata aia in cap sau poti si perna si apoi fugi big grin
-baga bucati de portocale intr-un pahar de bere si lasale acolo vreo 3 ore cel putin sau chiar mai mult,portocala va absorbi alcolul din bere si dai la cineva sa manance portocala aia dar fara sa isi dea seama pers aia se va imbata imediat rolling on the floor)))))))))
-si iti mai dau inca una ia desfundatorul de la WC si pune pe el nutella si inauntru pune un servetel si pe el pune un lichid acre miroase urat, si cand cineva doarme pune putin ce fata lui si imediat el se va trezi zi cand te va vedea cu el in mana va fugi imediat sa se spele rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))
BAFRAhee hee, FUNDA?love struck happy

2 răspunsuri:
| pusik a răspuns:

Da-i funda la meoww.Merita![parerea mea, dar da tu funda cui vrei]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.umor.ro/farse.php ai acolo 112 farse. Funda