| crismany a întrebat:

Care credeti ca este cel mai puternic drog din lume? laughingFunda celui care ghiceste

Răspuns Câştigător
| annelie a răspuns:

Umorul rolling on the floor?

9 răspunsuri:
| TheGrayWolf21 a răspuns:

Alcolu
PC
tigarile.

| crismany explică:

Mai incercati

| TheShade a răspuns:

Apa

| SongElena a răspuns:

Cuvintele sunt cel mai puternic drog folosit de omenirehappy
sper cam rasp bine eu asta credbig grin

| estera a răspuns:

Dragostea

| SpartanMan a răspuns:

Metamfetamina si Brugmansia sunt cele mai puternice... funda?

| Emma_3250 a răspuns:

Inteligenta :toata lumea o vrea dar nu are bani sa o cumpere. Sau nu mai este pe piata.

| RakuNinjaku a răspuns:

DMT-ul dupa mine e cel mai puternic. Dimetiltriptamina nu e pentru orcine aia o iei la sfarsitul lumii laughing te trimite in iad direct...e otrava curata. Dmt-ul este o secretie a creierului care se elibereaza cu jumatate de ora inainte sa mori de aia ai halucinatii si iti vezi familia si chestii. Se extrage din plante oameni si animale moarte. Deci e bomba!

| Adrian_Eremia_1987 a răspuns:

Adrenalina