| Satan13 a întrebat:

Care e dupa parerea voastra cea mai buna gluma?
Cea mai amuzanta primeste fundawinking

Răspuns Câştigător
| Lavy a răspuns:

De ce dupa ce se spala blondele pe cap merg afara?
Pentru ca pe sampon scrie''Wash-and-go''. Funda?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Nairam17 a răspuns:

2 clatite mergeau prin desert, una se impiedica si-i cade gemul.
Super seaca, stiu, dar mie chiar mi-a placut, prietenei la fel, a ras foarte tare cand a auzit-o, desi nu ma asteptam si nu a fost un ras fals laughing
Un barbat este la restaurant, a comandat pui si salata. La putin timp dupa ce i-a venit comanda, nedumerit il cheama pe ospatar si ii spune: Puiul asta ar mai trebui gatit ca mi-a mancat salata rolling on the floor

| adilazar98 a răspuns:

Toate tarile lumii se intalnesc la un congres:
Rusii: Noi avem cele mai bune femei din lume!
Chinezii:Noi facem cele mai bune covoare din lume!
Germanii:Noi avem cea mai buna tactica din lume!
Americanii:Noi avem cea mai mare viteza din lume!
Romanii:Noi f*tem femei rusesti, pe covoare chinezesti, cu tactica germana si viteza americana

| xMary a răspuns:

Un moş mergea pe stradă cu o sacoşă în mână. Deodată, se împiedică de bordură şi cade peste sacoşă:
- S-au dus ouăle mele.
O babă îl întreabă:
- Aoleo… aveaţi ouă în sacoşă?
- Nu, cuie! rolling on the floor)laughing))

| DarkMirror a răspuns:

O blonda suparata sa fie batjocorita pentru culoare parului, se vopseste, isi schimba numele si pleaca din oras cu masina.Pe camp vede un cioban cu oile.Coboara din masina si spune: Daca ghicesc cate oi ai imi dai si mie una? si face ciobanu: Da fata tatei, cum sa nu.Ghiceste blonda si ii da ciobanu o oaie.Se urca blonda in masina si se pregateste sa plece, dar vine ciobanu la geamu masinii si-i zice: Daca ghicesc care ti-e culoarea naturala a parului imi dai cainele inapoi? rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| ZEU93 a răspuns:

Badea Gheorghe, jerpelit, facea autostopu'. Vine o supermasina, opreste si-l intreaba:
- Unde mergi bade?
- La Bucuresti, raspunde badea.
- Si crezi ca te ia cineva imbracat asa jerpelit?
- Ma gandeam ca pentru 200 de dolari, m-o lua si pe mine cineva...
- Doua sute de dolari (isi spuse ala in gand)? Suie!
Urca mosu in masina, la un moment dat soferul isi aprinde un trabuc.
Mosu care statea ca bosu in spate zice:
- Nu te supara, daca-ti dau 500 de dolari imi dai si mie un trabuc?
Soferul fericit, ii intinde un trabuc.
Dupa un timp mosu ii zice:
- Auzi, da daca-ti dau o mie de dolari imi faci un sex oral?
Dupa un pic de stat pe ganduri, ala executa lucrarea.
Mosu relaxat, dupa o jumatate de ora zice...
- Baiete, nu stiu ce-o sa ma fac, ca neam de neamu meu n-a avut atatea datorii cate am eu la tine!

| RhoOphiuchi a răspuns:

Pe usa scria "Femei", dar cand am intrat erau numai wc-uri.