| CosteaVlad a întrebat:

Câte roţi are o maşină normală?

11 răspunsuri:
| asjkldfg a răspuns:

6 cai frumosi.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Are o roata smug

| MâţulMov a răspuns:

5 roti. 4 cu care merge si una de rezerva.

| Gandăr a răspuns:

Depinde de maşină.
Dacă e de teren, de obicei are 5, una de rezervă şi 4 cu care merg.
Dacă e din aia mică, de obicei, are 4.

| Aide a răspuns:

In Romania pe criza asta+cu anvelopele de iarna : 0

| eliaclodia a răspuns:

Depinde cate au fost furate? Adica depinde si unde parchezi? Adica depinde si de hot, daca e normal sau nu. Acum depinde si cate roti recupereaza politia sau ti-le inapoiaza firma de asigurari. Adica acum depinde si cat de normali sunt ei, se intelege cine. Adica cred ca in total...vreo...auzi, dar de ce intrebi? Poate nu esti pregatit pentru un raspuns sincer.

| Popcorncubranza a răspuns:

De unde stiti ca nu are 6?! Poate are 2 roti de rezerva. Sau e unu din ala precaut si are vreo 4 de rezerva. Si mai sunt si rotitele din mecanisme no talking

| atentat a răspuns:

4 cu 2 de rezerva

| Tuitiiii a răspuns:

5.:] Una de rezerva; 3.

| ewygirl a răspuns:

4 smug... + cate roti vrei, de rezerva.

| madyubirika a răspuns:

Daca nici asta nu sti laughing.