| IncredibleJoker67 a întrebat:

Ce animeuri cu ninja mai stiti in afara de Naruto si Naruto Shippuden?

Răspuns Câştigător
| cooldreams a răspuns:

Ninja Scroll, Flame of Recca, Ninja Gaiden, Basilisk, Sunflower!, Legend of Mystical Ninja, Teenage Mutant Ninja Turtles etc.
PS: Toate titlurile sunt in engleza. Nu stiu cum se numesc in japoneza.
Vizionare placuta!

2 răspunsuri:
| tudord95 a răspuns:

Uita-te la Brave 10! ii ceva cam naruto. si este in romana site.anime-nolimit.ro/anime/205-brave-10‎
Fundita?

| myry0602 a răspuns:

Vrei obligatoriu cu ninja? Eu iti pot recomanda One Piece si Fairy Tail, care, dupa parerea mea, sunt la egalitate cu Naruto, poate chiar mai bune. Repet: parerea mea.