| irbis a răspuns:

Cu exceptia ultimei, care e din Death Parade, nici una din celelalte imagini e dintr-un anime. Toate sunt fie complet originale (nu se cheama fan art pentru ca "fan" implica faptul ca e bazata pe ceva), fie nu au nici o legatura cu vreun anime, ci cu altceva.
Acest stil de nu e exclusiv pentru anime. E folosit in multe alte lucruri pe langa anime si poate fi folosit si in imagini complet originale.

| Barb0Senpai a răspuns:

Salut! Da, eu sincer recunosc doar a 8-a imagine care este din death parade, celelalte ori nu le cunosc, ori sunt doar desene, adica nu sunt din nici un animewinking

| Kizei a răspuns:

Majoritatea nu au anime, sunt doar niste fanarturi sau ceva de genul.
A opta imagine e din Death Parade care recomand sa il vezi.