| AntoniaOrman a întrebat:

Ce benzi desenate imi recomandati? happy

Răspuns Câştigător
| MasterCony a răspuns:

Emely si printul fermecat funde te roog

9 răspunsuri:
| XηαтѕυмєX a răspuns:

Habar n-am ce-i de ras in asta. E o injuratura nu e ceva de care sa razi. Asta da dovada de copil cu 2 clase happy

| HaruhiFujioka a răspuns:

Jurnalul unui Puști și Însemnările unei Puștoaice. (sunt romane în benzi desenate)

| IasMin1 a răspuns:

Citeste jurnalul unui pusti, Boo, Diligenta si cam atat

| N0NameForY0u a răspuns:

Ce nesimtit esti!

| Malvina123 a răspuns:

Dilbert happy

| Babad a răspuns:

Nu sunt benzi desenate dar incearca sa te distrezi http://www.facebook.com/alupigus.bd...si da si like.

| valery0hinata a răspuns:

Eu nu stiu diferenta dintr-o bada desenata si un manga, dar ti-as putea recomanda Naruto manga.

| shadow1250 a răspuns:

Iti recomand o revista playboy ca sa visezi si tu noaptea ca sugihappy

| mozes123 a răspuns:

Eu iti recomand ce iti recomnada si eИeЯɢY