| Ruxiii a întrebat:

Ce inseamna pneumonoultramicroscopicsilicovolcaniconioză? O definitie, ceva, va rog straight face

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

LOL, daca nu apareau Robotii, nici dracu' nu stia cuvantu' asta.

Acelasi lucru m-a intrebat profesoara de contabilitate cand am provocat-o la "spanzuratoarea"

Anyway, cuvantul este o boala de plamani, i se mai spune si silicoza si poate aparea daca inhalezi praf de siliciu.

5 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Roboţii ăştia...hee hee

| Elly213 a răspuns:

Ceva despre care nu vreau sa invat.I don't want to see

| OaNaDouaPuncteIcs a răspuns:

Pne...cum?

Răspuns utilizator avertizat
| Maria51_4359 a răspuns:

Ce cuvant e asta?laughing))Cred ca e ceva din corp sau... cevalaughing)