| Trinitas a întrebat:

Ce o sa se intample in 2012:

http://imgur.com/xXgFJ

21 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Mda.stupid de a dreptul

| Trinitas explică:

@Chrys
Al meu, de ce?

| ViezurE a răspuns:

Ce s-au adunat cre(s)tinii pe aici sa zica, ca e stupid.

| NicolaeCotet a răspuns:

Lol al cui e?

| KoKo56 a răspuns:

Omg! ai id-ul lu' Gizas! Iti dau 30 de funde pe el!

| Georgiana97 a răspuns:

Dragutzwinking genial de fapt tin-o tot asa

| SongElena a răspuns:

Nimic pentru ca nimic nu este adv nu vne sf lumii doamne prostii astia vau umplut mintea cu prostii da ma o sa vina sf lumii cum a venit si gaura neagra doamne sunt numai inventii.

| DJRapT0r a răspuns:

O sa vina valu sa te ia... Fundamental?laughing

| Pisoiul a răspuns:

Nu va mai bateti joc de Apocalipsa.In anul 2012 se spune ca Dumnezeu va veni pe pamant si ii va lua pe cei care merita sa ajunga in rai.Pe cei pe care nu-i va lua vor ramane aici si vor pierii.In 2012 se spune ca pamantul va fi iadul.In orice caz nu putem sti cand va veni mantuitorul ci doar ca va veni intr-o buna zi.De asemenea va veni pe pamant inainte cu 10 zile de Apocalipsa. Daca nu crezi in puterea Domnului e logic ca nu crezi in Apocalipsa daca nu crezi in Apocalipsa nu il iubesti pe Mantuitor.Se spune ca doar cei care merita vor ajunge in rai doar cei care cred ca va veni Dumnezeu pe pamant.

| Neimportant a răspuns:

Destul de bunhee hee

| PotcaPădurii a răspuns:

Mor de ras(cea ce inseamna cu nu mai apuc 2012).
Lunetistul-"nici un om nu va sti cand va veni sfarsitul lumii."Asta ne zice profa de religie.

| TheHoRror a răspuns:

Interesant,este foarte frumos tine-o tot asa.
pa

| rαluk a răspuns:

Ce imi placeee rolling on the floor))
genial rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

StuPid

| QuizMaster a răspuns:

Tare man! merita sa ajunga la r0botzi! tot asa...

| NoGames a răspuns:

@Lunetistul,...Frate! zici ca esti profu de religie! laughing Cam sarit de pe fix omu, da` n-ai ce-i face oh go on
@Trinitas, destul de tare facut, dar glumele legate de religie m-au lasat mai mereu rece straight face

| ZuZu_5648 a răspuns:

Bah te spargi de ras

| ZuZu_5648 a răspuns:

Bravo
grafica ii buna si replicile si mai bune

| ZuZu_5648 a răspuns:

Ai9 nota 10 [ nu sunt pupincurist daca asa credeti dar asta e adevarul

| Denisaa95 a răspuns:

E super tare laughing

| LOVE_3743 a răspuns:

Stupid