| Simpluuu a întrebat:

Cine crede in asta. http://search.yahoo.com/r/_ylt=A0oG7mVDFwxPEWQAtxBXNyoA; _ylu=X3oDMTE1NnE0M2RqBHNlYwNzcgRwb3MDMQRjb2xvA2FjMgR2dGl kA1JDRjAxOF8yNDQ-/SIG=120etrppo/EXP=1326221251/**http%3a //www.youtube.com/watch%3fv=U3hUn0dycTk?

Răspuns Câştigător
| CoMyYySiAtat a răspuns:

Da, vine apocalipsa, cum a venit si in 2004, si in 2011, pe 11 in luna 11, la ora 11! Cum a venit si in anul 1000, povesti de adormit copiii, stai calm/a!

Daca ne luam dupa astia, vine apocalipsa in fiecare an! Poate doar au vazut o baba dezbracata si gata, vine sfarsitu lumii!

6 răspunsuri:
| klameteo a răspuns:

Eu nu cred in prostiile alea, erau doar niste nori! Norii pot lua orice forma din cauza vantului!

| Simpluuu explică (pentru klameteo):

Ai dreptate big grin

| MaimoSH a răspuns:

Ăla care crede e un fraier! Cum să crezi așa ceva?laughingDacă te iei după filmul ăla tâmpit numit 2012 o să murim laughingNu vine sfârșitul lumii, ce naiba! laughing)

| MâţulMov a răspuns:

Nup, eu nu cred.

| ChristineChiflă a răspuns:

Arată ca un nor. *duuhh* De fapt, ca un nor în formă de ureche. Nu cred în tâmpenii de felul acesta.

| ScumpikAlyssa a răspuns:

Deci,eu una m-am saturat de asa-zisa ''APOCALIPSA''!
Astia nu mai au ce sa faca ca sa castige audienta pe la TV si inventeaza ei tot felul de prostii!
In capatana lor exista numai prostie, vor sa bage frica in noi, dar mai ales in copii!
Rusine!