| LoveBreakdance2 a întrebat:

Cine ii da intalnire lui Mabel? Din desenele alea : Ciudateni. Dau FUNDA :*.

Răspuns Câştigător
| mihaita18 a răspuns:

In episodul 1 este un "zombie"care s-au dovenit o gramada de pisici, dar Mabel s-a intalnit cu un pitic pe la espisodul >10

7 răspunsuri:
| AngelHugz a răspuns:

Unul pe care-l cheama Norman. Da se dovedeste a fi o gramada de pitici care-si cauta o regina...

| KinokoஐKee a răspuns:

Pai geamanul ei crede ca e un zombie, dar se dovedeste a fi o gramada de pitici care o vor doara ca sa le fie regina.

| MadalinaaIoana a răspuns:

Un pitic

| anonimus1008 a răspuns:

Vreo 7-10 pitici

| betmen a răspuns:

Da, mihaita18 are dreptate, dar acel pitic se numeste Lil Gideon

| seigi123 a răspuns:

Gidion si cei19 pitici deghizati.

| Cosmin_Mihai_1980 a răspuns:

Geamanul ei crede can e in zombie DA sent dear o gramada we pitici