| Aniela2777 a întrebat:

Cine imi spune cel mai tare film de comedie?laughing

Răspuns Câştigător
| Mari1997Titanic a răspuns:

Cel mai bun film de comedie pe care l-am vazut este home alone

7 răspunsuri:
| HaruhiFujioka a răspuns:

Eu ti-as sugera sa te uiti la Stan si Bran sunt cei mai tari. Desi nu e film si e pe episoade...dar merita!

| asul10 a răspuns:

Nu stiu daca este cel mai bun film de comedie...dar e super! Step Brothers! Scrie pe youtube "Step Brothers Trailer" sa vezi traileru' tongue

| alexshobyx a răspuns:

Van Wilder freshman year 2009, dirty deeds, american pay (1-7)
Harold and Kumar escape from Guantamo Bay
Scary movie (1-4, 5 e nasol), The Comebacks, Superhero
Ti-am dat numele a 16 comedii... enjoy it

| mirceaqqq a răspuns:

As recomanda "yes man". E o comedie super tare!

| TrIpLeX2011 a răspuns:

Sex drive este cel mai bun film de comedie!

| Larizzza a răspuns:

18 years old virgin...home alone e mai mult pentru cei ce sunt raciti si stau acasa si nu au ce face!