| Moment_Sunset_1981 a întrebat:

Cine imi spune niste animeuri gen School Days, cu dragoste, care sa nu includa puteri supranaturale(ex: HighSchool dxd). Sa aiba pana in 20-25 episoade. Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| differntlife a răspuns:

Kamisama ( tipa ajunge o zeitate, dar este tare neindemanatica. tomoe se cearta tot timpul cu ea laughing )
Mirai Nikki ( nu au puteri dar se macelaresc intre ei si este de dragoste. da stiu laughing
DIABOLIK LOVERS ( baietii sunt vampiri si se indragostesc toti de acea fata)
Zero no Tsukaima ( este o poveste de dragoste superba. animeul este cu vrajitori)
sper sa iti placa happy sa ai o seara placuta! happy

1 răspuns:
| razvan33 a răspuns:

Yosuga no sora, darnu sti daca iti v-a place.ii cu dragoste si fara puteri supranaturale, dar dragostea ii intre frati si ii un pic mai ciudat., dar mie mi-a placut, sper sa iti placa si tie! big grin