| ZeusdinBanat a întrebat:

Cine l-a invatat pe naruto modul eremit avand in vedere ca pe la episodul 130 din naruto shippuden Jiraiya moare? si in ce episoade?

Răspuns Câştigător
| Amegadaisuki a răspuns:

Iraiya, Fukasaku-sama unul din cei 2 mari intelepti de pe muntele Myoboku episodul 157

1 răspuns:
| Hiroomi a răspuns:

Aceasi broasca ( ca pana la urma este o broasca) care l-a invatat si pe Jiraiya, Fukasaku-sama unul din cei 2 mari intelepti de pe muntele Myoboku ( Marea Broasca Inteleapta ). Parca 155-164, nu mai tin minte.