| Animekeita a întrebat:

Cine poate să facă echipă cu mine și să readucem un anime miM făcut canal de yt și vreau să postez animeuri dar nu stiu cum sale traduc cine vrea sama ajute și să facem echipa

3 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Asta nu e un loc bun sa postezi asta, pentru ca suntem foarte putine persoane care ne uitam la anime, si sunt si mai putine care stiu japoneza, ca sa fie in stare sa traduca un anime. Te-as ajuta eu, daca as avea timp, dar din pacate nu prea am.
Te sfatuiesc sa intrii pe Facebook si sa cauti grupul AnimeRomania, si sa te inscrii, daca nu cumva deja esti in grup, si sa intrebi acolo. Acolo sigur vor exista cativa care este posibil sa te poata ajuta.
Bafta.

| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Iti recomand sa faci un recurs la Animekage, acolo sunt oameni dedicati care pot traduce animeul tau.Totusi e greu de crezut ca nu poti sa ii gasesti subul in engleza si sa traduci aia in schimb.

| Animekeita explică:

Scuze pentru micile greșeli am tastatura automată și mă corecteaza