| Hirako a întrebat:

CITESTE ASTA! Ce e cu toti cersetorii de funde? Deja mi se pare deplasat, dupa fiecare mesaj trebuie sa scrie " Funda? :* " Doar in 15 minute de stat pe site am gasit 4 mesaje de genul...Aici ar trebui sa ne ajutam nu sa cersim funde! Si cel mai grav e faptul ca nici macar nu isi dau interesul, sa mai citeasca odata mesajul daca vor funda. Am facut si niste screen-uri in care se vede indiferenta cu care cer "funditse":

http://img694.imageshack.us/img694/9092/31244309.png

http://img26.imageshack.us/img26/3030/94480543.png

http://img198.imageshack.us/img198/2373/94040382.png

P. S. : Am primit funda aia =)) lol'd.

9 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Frate! Da ce frustrata mai esti! Funada?rolling on the floor

| AnaBlackVampire a răspuns:

Funda? (scuze terbuia sa dau si raspuns ca sa primesc funda?)

| Ciufulituuu a răspuns:

Doah! Te ai 1000% dreptate! Funda? rolling on the floor

| Pisoiul a răspuns:

Toti vrem funde nu stiu de ce eu nu sunt chiar un om lacom.Nu imi trebuie funda scriu si daca ti-a placut imi dai daca nu si incerc in alta parte.Dooar ca sa stii toti cerem funda spre exemplu ce la titlu scrie:ce muzici noi sti love struck funda asta scriu toti mai lasatile fundele ca nu o sa ajungeti sa expert tpu.Cum sa nu spuna nimeni o propozitie dupa care funda daca la titlu scrie cel ce raspunde ia funda.Asa e logic ca toti cersim funda.Asta e opinia mea.

| Wehrmacht a răspuns:

Vad ca nu ai intrebare asa ca zic... daca nu ai ce face cu ea da-mi mie funda aia...

| rαluk a răspuns:

Te susțin! și pentru ca te susțin imi dai funda da? rolling on the floor))

| Hirako explică:

Unii habar n-au ca ai postat si faptul ca ai cerut tu insuti fundita doar ca sa accentuezi ideea de bazalaughing

| Hirako explică:

Ok, habar nu am cine mai intra pe contul meu dar ultimul mesaj nu e scris de mine! Nu-l luati in considerare, oh, si va trebui sa-mi schimb parola.Numai bine!

| stefana21 a răspuns:

Te sustin 100%