| mzqpsx a întrebat:

Comicul meu cu justin bieber .
Primul meu comic.cum e?
http://postimage.org/image/hoq1l6zqp/
M-am gandit sa o pun si pe demotival,oare o so accepte?

8 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Cine p|m ar accepta un câcat de comic, cu o glumă afumată şi reafumată şi cu meme face-urile folosite total greşit, ca de un analfabet într-ale internetului? -__-

| ViezurE a răspuns:

Nu ştii să foloseşti memeurile.

| XxLuNeTisTuLxX a răspuns:

laughing. Crezi ca nu stim ca meme-urile alea sunt copiate?

| CastraveteMurat a răspuns:

Ai pus meme-urile aiurea...
Și DeMotival nu o să ți-o accepte. Pe ce lume trăiești? E GROAZNIC! (nimic personal talk to the hand )

| EvilThoughts a răspuns:

E dragut!

| blondutzata a răspuns:

E minunat chiar imi place doar ca castravete bla bla bla e fata, se baga mult asa mi-a lasat si mie comment dar nu le baga in seama e super continua asa BAFTA ca demotival sa ti-o accepte dar mai castravete nu mai lasa commuri vezi-ti de intrebarile tale

| blondutzata a răspuns:

Zicand castravete ma refer si la songs bla bla bla nimic interesat sacrifice lasa-i,,, comicul tau e super

| mihhyroxyy a răspuns:

E chiar dragut! Bravo!