| masterworld a întrebat:

Cui il place Mo si F. O. C. A sa dea click aici: http://www.youtube.com/user/GeoifyX?feature=mhee

4 răspunsuri:
| Deedii a răspuns:

Tare! laughing
rolling on the floor Foarte amuzanti.i-am urmarit la pc.si acum stiu toate episoadele!laughing

| Kiddc a răspuns:

Imi plac la nubunie Robotzi:X:X: stiu toate episoadele, cred ca fiecare le-am urmarit de cel putin 2 ori laughing

| kajen4ever a răspuns:

Cele mai proaste filme sau deseene.si colegii mei se uita.iti recomand INTALNIREA INIMILOR.este serial.incepe la 14:00.

| razvan101 a răspuns:

Robotzii --the best--