| RorySan a întrebat:

Cum vi se pare anime-ul Fairy Tail|?

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Prea tare si foarte amuzant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de palpitant si interesant, dar din pacate in sezonul doi deja nu mai este acel farmec care era inainte.

| FlameHaze a răspuns:

Unele lupte sunt mega tâmpite, dar în rest e super :3 anime-ul meu preferat.

| ZZZZ554 a răspuns:

Este cel mai tare este pe locul 2 in lista mea de animeuri.Pe locul 1 este Sailor Moon.
Dar Fairy Tail are ceva anume de te face sa razi. Mai ales ep 19 si episodil 2 din sezonul 1 mi-au placut cel mai mult.Si cum Natsu, Lucy, Gray, Erza niciodata nu renunta chiar daca sunt raniti.Este super si abia astept saapara episoadele noi din fiecare sambata sa vad ce se mai intampla cu ghilda de sare se sperie toata Lumea!

FUNDA?