| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai trimis pe anime. kage testul de traducator manga sau chiar si anime si l-ai luat, in cat timp vine e-mailul?big grin

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

Probabil niciodată..Am trimis acum 2 ani un test, şi nu am primit niciun e-mail.Iar recent am trimis din nou, şi iar nimic..Probabil e din cauză că au deja destui oameni.

1 răspuns:
| Gotenn003 a răspuns:

Nu este un timp mai exact pentru când vei primii verdictul final, tot ce trebuie sa stii e ca primesti email doar daca-l treci, daca nu treci testul nu vei primii niciun email