| CuloriHD a întrebat:

Dati-mi niste animeuri gen : Seirei tsukai no blade dance,seikoku no dragonar,absolute duo.
Sa fie: school,fantasy,harem, etc.Dau funda la cele mai bune.

1 răspuns:
| JuliaCNDSVH a răspuns:

Nu am vazut nici unul din aceste animeuri, dar Yamada-kun to 7 nin no majo s-ar putea sa-ti placa. Are school, harem, comedie şi supranatural si putin ecchi. Il gasesti pe site-ul anime4fun daca vrei sa te uiti subtitrat in romana. Sper ca te-am ajutat.