| KiryuZero a întrebat:

(!~~!)dati-mi toate replicile dei episodul 19 din robotzii.

Răspuns Câştigător
| W1z4rd a răspuns:

-Ce faci Foca?
-Na bine Mo uite.
-Domnule Foca, dupa analizele mele tengonzamu are nevoie de mai mult pluraniu
-Foca, ce satana ii mini coiu asta ambulant? Te'ai pedofilat?
-Mediocrule, Pingu e noul mei asistent!
-[ras] Pingu [ras]
-Acesta este exemplarul esuat de care ma'ti avertizat?
-Aha!
-Ciuema! Esuata'i balena de mata intr'o balta de piureu, Luati'ar sursa foc de sobolanu drracu care
esti!
-Cer permisiunea sa'l elimin!
-Da'n bag p**a in masa de bongotu asta metalic, ii fac un frate mai mare si'l pun sa'l bata
animalic!
-Inspira unu, doi Expira 1, 2, 3 Calmeazate vigil, ca altfel ti'o cam iei!
-Tradatoru u le. Crezi ca ma poti inlocui? Ia un brat de *** mizerabilu u le!
-Mo, cit face 7x3?
-7x3...thinking 7x3 de cuc ma iei!
-8x4?
-Sugi cacatu!
-5x2?
-Castigi un coi!
-9x5?
-Ma cac intr'o punga, ti'o pun pe pres, ii dau foc, sun la usa si fug.
-Pingu! cit face radical din 6743, 895 la puterea 6?
-3, 06713152x10 la a 11 :]]
-Deci mo. tu sugi la viata!
-Da? Stai tu numai asa ahaa, stai numai, stai stai. sa vezi tu...
Foca, til' prezin pe asistentul meu :Sto
-Be cu mene
-Oooo
-si? ce stie sa faca?
-Combina substante chimice avansate in. solutii distilate.
-Adica?
-Sto?
-Be cu mene!
-Techila!
-Tipic
-Domnule Foca pe care il elimin?
-Be cu mene!
-DAl in p*** mea Foca, nu fi suparat. ca te'o tradat ca un c***t!
-mda...
-Eu un lucru stiu in viata. Omul cit greseste, ïnvata!

4 răspunsuri:
| CrowUp a răspuns:

Mo: Ce faci foca?
Foca: Da bine mo,paici
Pingu: Domnule,dupa analizele mele,trecnofoliul are nevoie de mai mult plunarniu
Mo: Foca,ce stana e mini-coiu asta ambulant? Te ai pedofilat?
Foca: Mediocrule,Pingu e noul meu asistent
Mo: (Rade in hohote)Pingu(Iara rade)
Pingu: Acesta este exemplarul esuat de care m-ati avertizat?
Foca: Aha.
Mo: Ciue ma? Exemplaru esuat e balena de mata intr-o balega de pireu, luatia-r sursa foc de sobolanu' dracu care esti.
Pingu: Cer permisiunea sa il elimin!?
Mo: Da-mi bani (beep) in masa lui de gombotu asta metalic ii fac un frate mai mare si il pun sa il bata animalic.
Foca: Inspira 1, 2 expira 1 2 3, calmeaza-te figil, ca altfel ti-o cam iei.
Mo: Traaadaaatooooruuuule! Crezi ca ma poti inlocui? Ia un brat de pwule mizerabilrule!
Foca: Cat face 7 * 3?
Mo: 7*3? A.7*3 de cuc ma iei
Foca: 8*4?
Mo: Sugi cacatu
Foca: 5*2?
Mo: Castigi un coi
Foca: 9*5?
Mo: Ma cac intr-o punga ti-o pun pe pres,ii dau foc,sun la usa si fug.
Foca: Pingu, radical 6743, 895 la puterea 6?
Pingu: 3067, 13152 * 10 a 11. \
Foca: Deci Mo.tu sugi la viata.
Mo: Da? No stai tu numa asa, aha.stai numa,stai stai,aca sa vezi tu.
(Lucra Mo)
Mo: Foca,til prezint pe asistenul meu, Sto.
Sto: Be cu mine
Foca: Ooo.
Pingu: Si ce stie sa faca?
Mo: Combina substante chimice avansate, a.in solutii distilate.
Foca: Adica?
Mo: Sto!
Sto: Be cu mine
Mo: Echila.
Sto: (Lucra sto si face o chestie anume)
Sto: (Iii da chestia lui Mo)
Mo: (Mo se imbata)
Foca: Tipic
Pingu: Domnule Foca,pe care-l elimin?
Sto: (Sto ii tranteste in cap solutie de imbatat)
PingusadSe imbata pingu,si se duce cu STO)
Pingu si Sto: Becumineslo,cheme gusta amor,lemeoara,nemuheles costa hor,altionumiera chemo amor.
Mo: Da-l in *** Foca,nu fi suparat ca te o tradat,ca pe un CACAT.
Foca: Mda.
Mo: Io stiu un lucru in viata, omu' cat greseste, invata.

Ce zici?

| BadLuckBryan a răspuns:

Hula hop:!

| adrian50 a răspuns:

Inca nu a aparut, cand o sa apara, o sa iti spun.