| CatalinCataCatalin a întrebat:

Dau funda celui care imi face un dialog de genul robotzi dar nu copiat. Dau funda doar celui mai reusit.

5 răspunsuri:
| george5mh a răspuns:

-Bah fata de pizza, te-ai gandit cum iesim din criza?
-Pai nu, da ma gandesc sa imi iau un ferrari cu 9 ori 10 la puterea n euro.
-Mah respiratie de raton ce esti acum te-am interbat cum iesim din criza si imi spui ca ai suma asta imensoida de bani. Cum poti fi asa de cretin...si totodata atat de inteligent si destept si frumos si, prietene, sa stii ca vine ziua mea si...
-Hehehe! Lingau imputit ce esti! Be-ti-as pisatu si cacala-si inapoi. Tragei-as o limba la sorata! Nu am zis ca am banii.

| XByancaElenaX a răspuns:

-Foca
-Da Mo
-Da si mie 3 lei
-Si mie 3 lei daca nu te sparg
-Hai sa-ti zic o gluma Mo
-Rontai'mi'ai cucu!
-Hai sa til rontai
(Foca aduce o sticla de whisky)
-Ce faci foca cu sticla aia de whisky?
-O beau ce crezi ca fac o tin in vitrina?
-EeEeE da si mie o gura
-EeEeE DA si mIe 3 lEi
-lasa mai bine
-
nu beau ca-s suparat, eu beau ca-s altii fericiti.
-Bine ma bine
-Ma bate stresu'
-cUM ASA cu Bata sau cu batu de la matura?
-cu ambele
-ia hai sa te bat si eu putin
(floshc bloshc fine mo si foca fara1 ochi fara gura ...cu capu spart etc etc)
-Buna repriza de bataie mai facem si maine
-Da sigur
(Mo ii da cu sticla in cap lu foca)
-Sfarsitul ep 1-

| XByancaElenaX a răspuns:

-MOOOO
-Da foooca
-Ma asculti la o poezie
-Hai'ste chis in freza spune
-Poeeeziee poeeziieee pu.ta meaaa e de harrtie
daca'r fii de ciocolata ar manca'o mo pe toata
-Sa'mi rozi pantaloni
-Da u nu porti pantaloni
(mo se duce sa ia o sticla cu suc
)
-Ce faci mo cu sticla aia in mana
-Ma chis in ea
-SIIII altceva?
(a terminat mo)
-Ti-o dau in c'ap
(bloshc)
-sfarsitul ep 2-

| george5mh a răspuns:

-Auzi ma, fratzic, amu ca stam de vreo 10 ani pe strada, pentru ca ne-am lasat de scoala inainte sa inceapa, si pentru ca tu ai spus sa o facem, care-s beneficiile acum?
-Poi nimic. Dar sa stii ca nu te-am obligat, si tu ai vrut!
-Serios?! Atunci cand legi pe cineva cu lanturi de stalpul de telegraf si il ameninti cu satarul de macelar esti sigur ca nu e o obligatie?
-Ce, esti nebun? Pffff cum ai putut sa uiti de galeata de lipitori pe care ti-am pus-o in cap?
-Nu stiu cum de am uitat... Poate pentru ca m-ai lovit in cap cu barosu'!

| george5mh a răspuns:

-Auzi, te-ai gandit ce te faci cand o sa fi mare, ca eu vreau sa ma fac magician si imi trebuie asistenta
-1 la mana : deja ai 45 de ani asa ca esti un far in golful prostiei, 2 la mana sunt BARBAT!
-Pe bune? Esti sigur?
-Da!
-Dovedeste.
-Mah gayule, ce ganduri ai...
-Bine fie uite 20 de bani.
-Wow! Mi-ai salvat viata... acum pot sa-mi iau o GUMA. Om fara trecut, prezent sau viitor ce esti.
-Bine atunci nu-ti dau din whiskeyul pe care l-am furat azi.
-Pretene, esti sigur ca nu vrei sa iti dovedesc ca is barbat?!
-Hahaha! Vrei sa zici baiat mai bulibasha cu puta verde.